رامسر

vila 24 (11)

رزرو و اجاره ویلای ۳ خوابه ساحلی در رامسر (لب ساحل) ویلای ۳ خوابه ساحلی در رامسر دارای ۲۰۰ متر بنا و ۳ خوابه و دارای ۲۰۰۰ متر محوطه سرسبز و در محیطی دنج و آرام، شیک و مرتب در تمامی فصول اجاره داده میشود.

vila12.jpg9 vila 15 (3).jpg3 vila 10.jpg2

vila12.jpg9

رزرو و اجاره ویلای جنگلی لوکس و بسیار شیک و استخردار ۲ خوابه در رامسر-دارای ۲۰۰ متر بنا و ۲ خوابه و تمامی اتاق خوابها مجهز به کولر اسپیلت و دارای تراس رو به جنگل و مزارع سرسبز در محیطی دنج و آرام اجاره داده میشود.

vila2

رزرو و اجاره ویلای فوق العاده شیک و مرتب و نوساز ۴ خوابه به همراه استخر –سونا-جکوزی-فول امکانات –و دارای تراسهای رو به دریا و کوه و در فاصله ۵۰۰ متری از دریا و در منطقه ای دنج و آرام با قیمتی مناسب اجاره داده میشود.

vila 15 (3).jpg3

رزرو و اجاره ویلای ۲ خوابه ساحلی استخر دار در رامسر دارای ۲۵۰ متر بنا و ۷۰۰ متر حیاط اختصاصی از ساحل به خیابان اصلی و دارای استخر ۱۰۰ متری و میز پینگ پنگ در محیطی دنج و آرام با قیمتی مناسب اجاره داده میشود.

vila4-4

رزرو و اجاره ویلای۵ خوابه ساحلی –لب ساحل در ۲طبقه دارای تراس روبه دریا و دارای استخر و دارای حیاط و محوطه ای بسیار شیک با تمامی امکانات با قیمتی مناسب اجاره داده میشود.ضمنا مساحت حیاط ۲۰۰۰ متر می باشد.

vila5 (6)

رزرو واجاره ویلای ۲ خوابه ساحلی در رامسر-به مساحت ۱۲۰ متر و ۲ خوابه لب آب – فول امکانات در محیطی دنج و آرام با قیمتی مناسب اجاره داده میشود.

vila6-2

ویلای ساحلی تک خوابه مجتمع بام سبز واقع در ۵ کیلومتر رامسر دارای محیط بسیار عالی و آرام می باشد. این مجتمع دارای ۱۲ واحد نوساز بوده که هر واحد آن به مساحت ۷۰ متر می باشد. این مجتمع دارای امکانات رفاهی بسیار عالی و همچنین ساحلی خصوصی و یک دست ماسه ای و با عمق کم، علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. همچنین لازم به ذکر است. این ویلا در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر باغ می باشد. و همچنین دارای جت اسکی، قایق و پدال می باشد.

vila 9-- 2

ویلای کاملا اختصاصی تریبلکس سه خوابه بسیار شیک با تمام امکانات رفاهی حیاط به دریا واقع در ورودی رامسر قرار دارد. این ویلا دارای دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مبلمان شده کف سرامیک به همراهه کولر گازی و دید مستقیم به دریاست که منظره های جالب را به همراه دارد. از خصوصیات این ویلا دارا بودن باغ و حیاط خلوت آن است. امکانات رفاهی این ویلا باعث شده تا شما عزیزان تعطیلات خوبی را در کنار خانواده خود به همراه داشته باشید.

vila 10.jpg2

ویلایی بسیار شیک و مرتب و ۴ خوابه دارای ۸۵۰ متر حیاط و ۴۰۰ متر بنا، لب آب و دارای ساحل شنی بسیار قشنگ و امکاناتی همچون میز بیلیارد و تردمیل و استخر در تمامی فصول اجاره داده میشود.

No Comments Yet

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *